Bytové domy

Revitalizace, zateplení panelových domů

Nezávislá srovnání na realitním trhu dokazují, že kvalitní revitalizace zvyšuje hodnotu bytů o 15–20 %. Navíc přináší až o 40 % nižší náklady na vytápění a další výhody. Dejte zelenou rekonstrukci svého panelového domu. Pro vaše družstvo či sdružení vlastníků zajistíme kompletní zateplení a modernizaci. Důkazem našich zkušeností jsou desítky spokojených klientů a přes 159 realizací.

Dozvědět se více o revitalizaci a zateplení

 

Střešní nadstavby, půdní vestavby

Plánovaná životnost více než 1,5 miliónu panelových bytů se blíží ke konci. Pokud chcete získat nové prostory a peníze na revitalizaci, je na čase zvážit střešní nadstavbu. Nechte svůj dům vyrůst o jedno až dvě patra. Postavíme pro vás byty, které můžete obratem prodat i pronajmout. Následným prodejem tak získáte finanční prostředky, které pokryjí až 50 % nákladů na nutnou revitalizaci.

Dozvědět se více o nadstavbách

Doteplení fasády

Z vlastních zkušeností víme, že i panelové domy s nedostatečným zateplením mohou platit za vytápění méně. Stačí posílit stávající izolaci, a snížit tak energetickou náročnost stavby. Začnete šetřit za vytápění. Pro zesílení kontaktních zateplovacích systémů se nám osvědčila technologie Sanasys® Duplex.

Dozvědět se více o doteplení fasády

Předsazené lodžie

Vylepšete své bydlení o nové prostory. Nahraďte staré balkonové sestavy nebo si nechte přistavět lodžie k domu, který žádné nemá. Zvýšíte tak tržní cenu bytů a získáte spoustu místa, kde můžete trávit příjemné chvíle. Postavíme vám totiž prostorné lodžie, ze kterých se vám nebude chtít odcházet.

Dozvědět se více o předsazení lodžií

Financování

Díky výhodným úrokovým sazbám jsou revitalizace, zateplování a solární systémy dostupné pro každý dům. Stačí jen zvolit optimální financování. Někteří naši klienti proto využívají finanční služby, které dlouhodobě nabízíme. Pomáháme tak družstvům a SVJ učinit moudré rozhodnutí, vybrat úvěr s výhodnými podmínkami a úspěšně získat státní dotaci.

Dozvědět se více o financování