Dárek pro vás! Lodžiové sušáky pro celý dům. Akce potrvá ještě 72 hodin.

Chci vědět více

Bytové domy

Revitalizace, zateplení panelových domů

Nezávislá srovnání na realitním trhu dokazují, že kvalitní revitalizace zvyšuje hodnotu bytů o 15–20 %. Navíc přináší až o 40 % nižší náklady na vytápění a další výhody. Dejte zelenou rekonstrukci svého panelového domu. Pro vaše družstvo či sdružení vlastníků zajistíme kompletní zateplení a modernizaci. Důkazem našich zkušeností jsou desítky spokojených klientů a přes 159 realizací.

Dozvědět se více o revitalizaci a zateplení

 

Střešní nadstavby, půdní vestavby

Plánovaná životnost více než 1,5 miliónu panelových bytů se blíží ke konci. Pokud chcete získat nové prostory a peníze na revitalizaci, je na čase zvážit střešní nadstavbu. Nechte svůj dům vyrůst o jedno až dvě patra. Postavíme pro vás byty, které můžete obratem prodat i pronajmout. Následným prodejem tak získáte finanční prostředky, které pokryjí až 50 % nákladů na nutnou revitalizaci.

Dozvědět se více o nadstavbách

Doteplení fasády

Z vlastních zkušeností víme, že i panelové domy s nedostatečným zateplením mohou platit za vytápění méně. Stačí posílit stávající izolaci, a snížit tak energetickou náročnost stavby. Začnete šetřit za vytápění. Pro zesílení kontaktních zateplovacích systémů se nám osvědčila technologie Sanasys® Duplex.

Dozvědět se více o doteplení fasády

Předsazené lodžie

Vylepšete své bydlení o nové prostory. Nahraďte staré balkonové sestavy nebo si nechte přistavět lodžie k domu, který žádné nemá. Zvýšíte tak tržní cenu bytů a získáte spoustu místa, kde můžete trávit příjemné chvíle. Postavíme vám totiž prostorné lodžie, ze kterých se vám nebude chtít odcházet.

Dozvědět se více o předsazení lodžií

Financování

Díky výhodným úrokovým sazbám jsou revitalizace, zateplování a solární systémy dostupné pro každý dům. Stačí jen zvolit optimální financování. Někteří naši klienti proto využívají finanční služby, které dlouhodobě nabízíme. Pomáháme tak družstvům a SVJ učinit moudré rozhodnutí, vybrat úvěr s výhodnými podmínkami a úspěšně získat státní dotaci.

Dozvědět se více o financování