Dárek pro vás! Lodžiové sušáky pro celý dům. Akce potrvá ještě 72 hodin.

Chci vědět více

Revitalizace a rekonstrukce panelových domů

Nezávislá srovnání na realitním trhu dokazují, že kvalitní revitalizace zvyšuje hodnotu bytů o 15–20 %. Navíc přináší až o 40 % nižší náklady na vytápění a další výhody. Dejte zelenou rekonstrukci svého panelového domu. Pro vaše družstvo či sdružení vlastníků zajistíme kompletní zateplení a modernizaci. Důkazem našich zkušeností jsou desítky spokojených klientů a přes 159 realizací.

Co je na revitalizaci panelových domů nejlepší?

Prodlužuje životnost stavby o 20–30 let

%

Snižuje náklady na vytápění až o 40%

%

Zlepšuje technický stav nemovitosti

%

Přispívá ke komfortnímu bydlení

%

Oživuje fasádu domu

%

Zvyšuje tržní hodnotu bytů

Věděli jste, že:

životnost panelových domů byla plánována na 30–40 let? Po uplynutí této doby se počítalo s jejich přestavbou nebo demolicí. V současné době je takto ohroženo cca 1,5 miliónu bytů, které potřebují opravit.

Jaké služby mohou být součástí revitalizace?

Zateplení vnějšího pláště panelového domu

Rekonstrukce střechy včetně zateplení

Rekonstrukce vstupů, elektroinstalace, vzduchotechniky, vody, plynu

Revitalizace lodžií nebo balkónů

Výstavba předsazených lodžií

Přesný rozsah a postup revitalizace vám sestavíme na míru. Používáme certifikované zateplovací systémy (Baumit, Terranova, Caparol, Envart a další), které nabízí nadprůměrné tepelně-izolační schopnosti. Střechy izolujeme měkčeným PVC, fólií EPDM nebo modifikovaným asfaltovým pásem.

Provádíme modernizace a zateplování domů

Vedení družstva či společenství vlastníků je náročná a zodpovědná práce. Aby vám revitalizace nepřidělávala starosti navíc, nabízíme kompletní servis – od zpracování projektové dokumentace, energetického auditu a průkazu energetické náročnosti přes vyřízení stavebního povolení až po samotnou revitalizaci a kolaudaci. Navíc vám pomůžeme s vyřízením aktuálně otevřených dotací (např. Nová Zelená Úsporám, IROP, Jessica, PANEL).

Výběr spolehlivého dodavatele je pro úspěšnou revitalizaci důležitější, než si myslíte. Věnujte proto rozhodování dostatek času a vyberte si firmu, která má prokazatelné zkušenosti a reference.

Naše projekty jsou promyšlené do posledního detailu. Na revitalizaci vašeho domu budou pracovat kvalifikovaní odborníci s mnohaletou praxí. Jsme držitelé certifikátů dle norem ČSN EN ISO 9001:2009, EN ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2008 a dalších. Revitalizace zajišťujeme po celé České republice.

Věděli jste, že:

průměrná návratnost investice do revitalizace panelového domu je 15 let? Modernizací navíc elegantně vyřešíte padající omítku, trhliny ve fasádě i zanedbanou údržbu.

9 důvodů, proč oslovit právě nás

  • Pomáháme vám modernizovat domy a šetřit na vytápění od roku 2003
  • Naše odborné znalosti i zkušenosti potvrzuje řada certifikátů a ocenění
  • Při revitalizaci postupujeme ohleduplně a nerušíme vaše soukromí
  • Máme za sebou 159 realizací a desítky spokojených zákazníků
  • Na všechny stavební práce poskytujeme záruční dobu min. 5 let
  • Spolupráce s námi je rychlá, příjemná a bezproblémová
  • Pomůžeme vám se žádostí o úvěr nebo státní dotaci
  • Máme kapacity i pro zakázky většího rozsahu
  • Klademe důraz na estetiku fasády

 

Pozvěte nás do tendru

Plánujete revitalizaci panelového domu a chcete vybírat z několika nabídek? Zaujaly vás zkušenosti a reference naší firmy? Pozvěte nás do výběrového řízení. Zdarma vypracujeme návrh řešení včetně cenové kalkulace. Nebo nás můžete rovnou oslovit s konkrétní poptávkou a vybrat si tak kvalitního a spolehlivého dodavatele.

Potřebujete znát zatím jen orientační cenu revitalizace?

Uvažujete o revitalizaci a potřebovali byste zatím znát jen orientační cenu, od které by se odvíjely další kroky? Rádi Vám ji spočítáme, a to již za akční cenu 800 Kč. V případě, že si nás vyberete jako realizátora, bude Vám  tato částka odpočtena od celkové ceny díla.

Stále váháte? Prohlédněte si naše reference

Rekonstrukce panelového domu Kolín
Zateplení panelového domu