Dárek pro vás! Lodžiové sušáky pro celý dům. Akce potrvá ještě 72 hodin.

Chci vědět více

Firemní stavby

Rekonstrukce firemních staveb

Prodlužte životnost výrobních hal, skladů a kancelářských budov. Kompletní rekonstrukce je pro firmy výhodná po všech stránkách – vylepšíte stav objektů, snížíte provozní náklady a získáte moderní prostory pro vaše podnikání. Investice do celkové rekonstrukce se díky tomu vyplatila již mnoha našim klientům.

Dozvědět se více o rekonstrukcích firemních staveb

Doteplení fasády

Každý měsíc zatěžují rozpočty českých firem vysoké náklady na vytápění výrobních hal, skladů a kancelářských budov. Dejte zelenou odbornému doteplení fasády. Posílíme zateplení vašeho firemního objektu až o 15 cm. Zároveň dlouhodobě snížíme náklady na vytápění – provoz vaší společnosti tak bude výnosnější a efektivnější.

Dozvědět se více o doteplení fasády

Střechy

Ohrožuje střechu nad hlavou vaší firmy vlhkost a zatékání? Víme, jak prodloužit životnost střešní krytiny na výrobních halách, skladech nebo kancelářských budovách. Opravujeme ploché a šikmé střechy všech velikostí. Kromě rekonstrukce navíc zajistíme i úsporné zateplení střechy.

Dozvědět se více o střechách

Střešní nadstavby a půdní vestavby

Když se vaše firma úspěšně rozvíjí, budete dříve nebo později potřebovat více místa. Díky střešní nadstavbě nebo půdní vestavbě získáte nové prostory i bez stěhování a investic do nemovitostí. Nahraďte nevyužité půdy moderními kancelářemi nebo třeba rozšiřte prostory k podnikání o další patro nad plochými střechami.

Dozvědět se více o nadstavbách

Financování

Zateplování, výměny oken, opravy střech i celkové rekonstrukce jsou díky výhodnému financování dostupné pro většinu firem. Když ale chcete získat úvěr s nejnižší sazbou, vyplatí se spojit síly s finančními specialisty z naší společnosti. Pomohli jsme získat úvěry a státní dotace mnoha našim klientům a rádi poradíme i vám.

Dozvědět se více o financování