Dárek pro vás! Lodžiové sušáky pro celý dům. Akce potrvá ještě 72 hodin.

Chci vědět více

Rodinné domy

Zateplení rodinných domů

Zkušenosti našich klientů potvrzují, že profesionální zateplení rodinného domu snižuje náklady na vytápění až o 40 %. Současně zvyšuje hodnotu nemovitosti a vytváří teplo domova. Díky tomu je zateplení moudrou investicí s překvapivě krátkou návratností. Naše odborné znalosti a zkušenosti navíc potvrzuje řada úspěšných realizací.

Dozvědět se více o zateplení rodinných domů

Střechy

Ohrožuje vaši střechu vlhkost a zatékání? Přemýšlíte, jak dlouhodobě zabránit pronikání vody do stavební konstrukce a vnitřních prostor domu? Kvalitně provedená rekonstrukce a hydroizolace střechy ochrání váš rodinný dům na mnoho dalších let. Navíc se vyplatí současně provést i její zateplení, a výrazně tak snížit každoroční účty za vytápění.

Dozvědět se více o střechách

Doteplení fasády

Máte rodinný dům se zateplenou fasádou, ale nejste spokojeni s tepelnými úsporami?Bojujete s plísněmi nebo chcete ještě více snížit náklady na vytápění? Stačí zdvojit stávající izolaci. Doteplením vaší fasády snížíme energetickou náročnost domu i vaše účty za plyn nebo elektřinu. Technologií doteplování Sanasys® Duplex šetříme váš čas i peníze.

Dozvědět se více o doteplení fasády

Balkony, lodžie, terasy

Patří k vašemu rodinnému domu také balkon, lodžie nebo terasa? Nevyhovuje vám jejich současný stav? Kompletní opravou a rekonstrukcí je proměníme ve vaše oblíbené místo– prodloužíme životnost celé konstrukce, odstraníme závady nebo třeba položíme nové podlahy. Vaše balkony, lodžie a terasy tak budou bezpečnější, odolnější a krásnější.

Dozvědět se více o balkónech, lodžiích a terasách

Hydroizolace spodní stavby

Potřebujete se zbavit vlhkosti, škodlivých plísní a prosakování vody do vnitřních prostor?Víme, jak váš rodinný dům zabezpečit proti povrchové i podpovrchové vodě. Pomocí nepropustné hydroizolace ochráníme vaši stavbu před zemní vlhkostí, vodou protékající okolo domu nebo podzemní tlakovou vodou.

Dozvědět se více o hydroizolaci spodních stavby

Financování

Plánujete financovat zateplování, výměnu oken nebo solární systém úvěrem? Pokud chcete získat nejnižší úrokovou sazbu, je na čase využít naši nabídku financování.Pomůžeme vám vyřídit úvěr se splátkami, které nezatíží váš rozpočet. Navíc vás provedeme žádostí o státní dotaci – od zpracování podkladů až po úspěšné získání příspěvku.

Dozvědět se více o financování